patronkitap.com
Sepetiniz
1. Dönem LGS Şarj Fen Bilimleri  Deneme sınavı
Bugün Kargoda! Yeni Çok Satan
2023 MEB'in açıklamaları doğrultusunda hazırlanmıştır. 1. Dönem şarj matematik deneme kitabı liselere geçiş sınavının birinci dönemini kapsamakta ve tamamı sınav formatında olan yeni nesil beceri temelli sorulardan oluşmaktadır. Temel amacı sınav hazırlığının eksiksiz tamamlanması ve sınav formatınd..
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
1. Dönem LGS Şarj İngilizce Deneme sınavı
Bugün Kargoda! Yeni Çok Satan
2023 MEB'in açıklamaları doğrultusunda hazırlanmıştır. 1. Dönem şarj İngilizce deneme kitabı liselere geçiş sınavının birinci dönemini kapsamakta ve tamamı sınav formatında olan yeni nesil beceri temelli sorulardan oluşmaktadır. Temel amacı sınav hazırlığının eksiksiz tamamlanması ve sınav formatınd..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
1. Dönem LGS Şarj T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme sınavı
Bugün Kargoda! Yeni Çok Satan
2023 MEB'in açıklamaları doğrultusunda hazırlanmıştır. 1. Dönem şarj T.C İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük  deneme kitabı liselere geçiş sınavının birinci dönemini kapsamakta ve tamamı sınav formatında olan yeni nesil beceri temelli sorulardan oluşmaktadır. Temel amacı sınav hazırlığının eksiksiz ..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
1. Dönem LGS Şarj Türkçe  Deneme sınavı
Bugün Kargoda! Yeni Çok Satan
2023 MEB'in açıklamaları doğrultusunda hazırlanmıştır. 1. Dönem şarj Türkçe deneme kitabı liselere geçiş sınavının birinci dönemini kapsamakta ve tamamı sınav formatında olan yeni nesil beceri temelli sorulardan oluşmaktadır. Temel amacı sınav hazırlığının eksiksiz tamamlanması ve sınav formatındaki..
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
1. DÖNEM LGS SAYISAL ŞARJ
Bugün Kargoda! Yeni Çok Satan
1. Dönem LGS Sayısal Şarj Tam Tur Kamp  2023 MEB'in açıklamaları doğrultusunda hazırlanmıştır. 1. Dönem SAYISAL ŞARJ kitabı liselere geçiş sınavının birinci dönemini kapsamakta ve tamamı sınav formatında olan yeni nesil beceri temelli sorulardan oluşmaktadır. Temel amacı sınav hazırlığının e..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
1. DÖNEM LGS SÖZEL ŞARJ
Bugün Kargoda! Yeni Çok Satan
1. Dönem LGS Sözel Şarj Tam Tur Kamp  2023 MEB'in açıklamaları doğrultusunda hazırlanmıştır. 1. Dönem SÖZEL ŞARJ kitabı liselere geçiş sınavının birinci dönemini kapsamakta ve tamamı sınav formatında olan yeni nesil beceri temelli sorulardan oluşmaktadır. Temel amacı sınav hazırlığının eksik..
110,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 24 (4 Sayfa)